wtorek, 21 czerwca 2016

#8 Noc z Designem już w czwartek!Co robią projektanci wnętrz w najbliższy, gorący, czwartkowy wieczór? Spędzają go kreatywnie podczas 8 Nocy z Designem organizowanej przez galerię wnętrz Domar! Tego typu wydarzenia pozwalają nam na interakcję z producentami i poznanie ich nowości, które wspólnie z nimi sprzedajemy klientom. Będzie można dotknąć, obejrzeć, zrobić zdjęcie i zainspirować się - czyli to co prawdziwy projektant lubi robić ;).
Tegoroczne wydarzenie przebiega pod hasłem: „Siła zmysłów” i odwoływać się będzie do naszej percepcji designu poprzez 5 zmysłów właśnie. Miłośnicy pięknego wzornictwa zobaczą nowości rodzimych i zagranicznych producentów, nowinki prezentowane na targach Salone del Mobile w Mediolanie, będą przechadzać się po strefach tematycznych  odwołujących się do wzroku, smaku, węchu  i dotyku.
Zwiedzający  poznają  niezwykłe drewniane eksponaty z wystawy rzeźb użytkowych Dobroteki, wykonane na plenerach w 2014 i 2015 roku , historię kultowej marki Kler, stół 3+,  g-table oraz system Pakiet zaprojektowane przez Oskara Ziętę, nagrodzone fotele Tulli Tomka Rygalika (Red Dot Design Award), premierę firmy Swarzędz Home – dynamiczne siedziska BAMP, kolekcję  Balance zaprojektowaną dla Mebli VOX i nagrodzoną prestiżowym wyróżnieniem TOP Design Award 2016, a także ścieżki sensoryczne projektowane z myślą o niewidomych. Wrocławskie Humanitarium wprowadzi nas w świat iluzji m.in. dotyczących wzroku i zmysłu równowagi.

Nie zabraknie kolejnej edycji Marek Dolnośląskich, z premierowymi przedmiotami projektantów z regionu. Wrocławscy grafficiarze stworzą happening tematyczny na parkingu pod galerią.
Będą niespodzianki drażniące i uwodzące zmysły. 


Event potrwa od godziny 19.00 do 24.00

Wstęp wolny!
Wiele świetnych inicjatyw galerii Domar promujących "młodych, zdolnych" jak np. Marki Dolnośląskie wyławiające największe, młode talenty i pozwalające wypłynąć im na szeroką wodę. W tym roku będziemy mogli obejrzeć przedmioty codziennego użytku jak np. meble i lampy. Udział w wydarzeniu zapowiedziało wiele znanych nazwisk i marek, które z pewnością przygotują prezentacje na wysokim poziomie. Więcej szczegółów na stronie wydarzenia. 

Arch/tecture postara się być na miejscu i zdać Wam świeżą relację z wydarzenia :). Zachęcamy gorąco do odwiedzenia galerii Domar, w końcu zawsze najlepiej jest przetestować na własnej skórze


Artur

3 komentarze:

 1. Bardzo podobają mi się takie eventy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. I jak się to całe wydarzenie udało? Podejrzewam, że skoro już ósma edycja, to i tym razem było fajnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niestety Arch/tecture w tym roku z przyczyn losowych nie dotarło do Wrocławia :( Na pewno nadrobimy zaległości przy kolejnej edycji i zdamy Wam relację!

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...