piątek, 13 listopada 2015

Event: Targi, targi i... po targach!Niedługo minie rok od powstania Arch/tecture a my już zdążyliśmy zrobić sporo rzeczy i poznać masę ciekawych ludzi. Zakładając stronę traktowałem ją jako formę ukształtowania swojej własnej estetyki jako projektanta. Do pisania zaprosiłem Olę i wspólnie działaliśmy szukając szeroko pojętego designu w najlepszej formie. Teraz już wiemy, że blog to nie tylko zabawa - pochłonął nas całkowicie. Jedno jest pewne - Zaprojektowani jeszcze bardziej nas nakręcili!Droga do niedzielnego wydarzenia była bardzo wyboista i nerwowa (jak to ktoś określił - cud, że się nie zabiliśmy :D). No, ale nikt nie powiedział, że będzie łatwo, a same targi to bardzo mile i aktywnie spędzony czas. Przez Starą Zajezdnię przewinęła się masa osób, a do wejścia ponoć ciągle ustawiała się kolejka. Nasze skromne 4 m2 odwiedziliście na prawdę licznie, a plakaty, torby oraz produkty od Nature's Design zebrały masę pozytywnych opinii.

Wśród tak wielu gigantów rynku jak MaxFliz czy Kare Design pojawiliśmy się, aby promować bloga i siebie jako projektantów. Uważamy, że daliśmy radę ale nie da się ukryć, że pracy jest jeszcze sporo. Przede wszystkim wkrótce ruszamy z nową stroną, a obecną poddaliśmy delikatnemu tuningowi dodając kilka zakładek u góry. Skupiamy się także na promowaniu naszych produktów, dlatego też wkrótce więcej związanych z tym atrakcji i linki do zakupów online!


Co więcej - tego typu wydarzenia bardzo nam się spodobały i mamy zamiar częściej brać w nich udział jako wystawcy. To świetna okazja do pokazania siebie, nie tylko na zdjęciach w wirtualnym świecie ale na żywo, w bezpośredni sposób.
Tegoroczni Zaprojektowani bardzo wiele nas nauczyli. Sprawowanie patronatu medialnego i targi to był dla nas bardzo rozwijający czas i mamy nadzieję, że nie ostatni raz w takim charakterze pojawiamy się w takim miejscu :) Duży minus, że nie zdążyliśmy odwiedzić reszty wystawców. Może kolejny raz będzie mniej stresujący, bo wiemy już "jak się to je". Dziękujemy wszystkim za wizytę u nas!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...