niedziela, 11 października 2015

Advice: Jak przeżyć szaloną jesień?!

Jutro ma sypać śnieg. To straszne! Jest zimno, chłodno, z każdej strony podwiewa nas wiatr a zewsząd atakują zakatarzone nosy. Jak przeżyć jesień i umilić sobie coraz dłuższe wieczory we własnych czterech kątach? To pytanie dzisiaj nasunęło się Arch/tecture i postanowiliśmy dodać Wam trochę ciepła, otuchy i masę inspiracji!

1. Nasze łóżko- ukochane, najlepsze, najbardziej upragnione po kolejnym ciężkim dniu w pracy; jego rola jest prosta: ma służyć przede wszystkim do odpoczynku dlatego warto o nie zadbać i stylowo je ubrać! Ostatnio wrzuciliśmy na Facebook'u zdjęcie geometrycznej kołdry i sądząc po Waszej aktywności chcecie więcej ;) Dlatego obejrzyjcie jak elegancko można wystroić swoje łoże:

(pled Eivor z IKEA- 79,99 zł)

(pled Ursula od IKEA- 99,99 zł)

(koc Early Bird by KARE- 459 zł)

 (pledy od H&M Home- polarowy- 79,99 zł; o ryżowym splocie- 279 zł)

Koce dodadzą ciepła i otulą w zimne, chłodne, samotne wieczory! Sprawdźcie oferty wymienionych wyżej marek, na pewno znajdziecie coś dla siebie. 

2. Zadbaj o klimat za pomocą oświetlenia! Ma ono ogromny wpływ na nasze samopoczucie tym bardziej w zimie, gdy słonecznych dni jest jak na lekarstwo. Świece wprowadzą niezwykły klimat a gdy wybierzemy nasz ulubiony zapach gwarantujemy klimatyczny wieczór. Dla tych, którzy mają wieczne odmrożone ręce rozwiązanie idealne :) Polecamy także lampiony, których na rynku jest obecnie dosyć szeroki wybór. Ich stylowy wygląd podkreśli charakter wnętrza i będzie sprzyjał odpoczynkowi. 

(H&M Home)
.

3. Gadżety czyli tzw. umilacze! Wymieniłbym tutaj kubki, podgrzewacze, ulubione herbaty, ciepłe skarpety. Wszystko  to co doda nam większego poczucia bezpieczeństwa i jeszcze lepiej pozwoli się zrelaksować. Kubki to rzekomo banalny prezent ale te, które pokażemy poniżej na pewno do takich się nie zaliczają! Zaproście do swojego domu te przyjazne istoty i delektujcie się z nimi wieczorną herbatą z dodatkiem rozgrzewającego chilli :)


(zwierzakowe love od For.rest)

(krótko i na temat od Undziak Art na te cięższe wieczory!)

(bajkowo i uroczo od BAJKIOPOWIADASZ)


4. A co ogrzeje nasze stopy zaraz po zerwaniu się do rannych obowiązków? Stylowy, miękki dywan! Ten dodatek wraca do łask po latach posuchy i mody na gołe podłogi. Ociepla wnętrze i pozwala przesiadywać na podłodze bez obawy o atakujący chłód. Koniecznie zaopatrzcie się w swój i napiszcie jak bardzo odmienił Wasze poranki i cztery kąty ;)


(dywan Onskedrom IKEA- 149 zł)

(From Pinterest)

( dywan Stockholm IKEA- 699 zł- koniecznie sprawdźcie tekstylia z tej serii!)


Czy o czymś zapomnieliśmy? Ufam, że nie. Już od samego pisania rozmarzyłem się o długich wieczorach. Pamiętajcie- najlepiej spędzać je w towarzystwie: książki, kota ale przede wszystkim ukochanej osoby :) Stylowych i ciepłych wieczorów od Arch/tecture!

Artur

1 komentarz:

  1. super te propozycje "łóżkowe" ;) nie no kołderki piękne, aż mi się spać zachciało :) oby zima do nas jeszcze tak szybko nie przyszła :) pozdrawiam serdecznie w ten zimniuchny dzień :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...