piątek, 30 października 2015

Event: A co podczas Zaprojektowanych?Tegoroczne wydarzenie "Zaprojektowani" jest dla nas szczególne. Po pierwsze ze względu na wiele ciekawych wykładów, spotkań i warsztatów a po drugie, bo to nasz debiut, którym jesteśmy szczególnie podekscytowani. Pracy jest na prawdę sporo, ale nasze stoisko będzie takie, jak zaplanowaliśmy. Dzięki współpracy z Nature's Design - Produkty Natury skupimy Waszą uwagę a ciekawa gama produktów z tej firmy wzbogaci nasze 4 m2 w Starej Zajezdni. O tak, wyzwaniem było zmieścić się na tak małej przestrzeni ale (chyba) daliśmy radę. Ostatni tydzień to będzie całkowita jazda bez trzymanki, bo i sesja zdjęciowa i kilka innych spraw. Pocieszające, że meta już wkrótce a całą pracę zweryfikujecie Wy :)

A teraz kilka słów o tym, co powinniście wiedzieć o tegorocznych Zaprojektowanych!

Po pierwsze szereg ciekawych wykładów w siedzibie KSA na które wstęp jest wolny!

- Polecam serdecznie wykład Marysi Podobińskiej-Tuleji i Olki Barczak "Projektowanie doświadczeń dla projektantów wnętrz"; dziewczyny na pewno ciekawie przedstawią temat a dzięki współpracy z marką Koło wzbogacą go o praktyczny rys ;).

/// reszta wykładów dostępna TUTAJ!


 (Carol Morgan)
(Zuzanna Skalska)

- Gwiazdy tegorocznej edycji - Carol Morgan (doradca wielu firm z dziedziny designu i mody, wykładowca Saint Martins w Londynie) oraz Drew Plunkett (aktywny projektant wnętrz i były dziekan Wydziały Projektowania Wnętrz w Glasgow). Na ich warsztaty miejsca zostały wyprzedane bardzo szybko a wypuszczono nawet dodatkową pulę! My ze względu na targowe przygotowania nie będziemy uczestniczyć w tych wydarzeniach, czego bardzo żałujemy; może za rok :) 

-warto odwiedzić siedzibę Prodesigne, które drugi rok z rzędu zalewa nas wieloma ciekawymi spotkaniami. My będziemy na warsztatach moodboardowych (na które nie ma już swoją drogą miejsc) oraz na wykładzie ulubionej Zuzanny Skalskiej. Dodatkowo spróbujemy dotrzeć na wieczorne zwiedzanie Cricoteki z jej projektantem Piotrem Nawarą.

(Piotr Nawara)

/// na wykłady możecie zapisać się nadal TUTAJ!

- ciekawie zapowiadają się także warsztaty fotograficzne dla blogerów wnętrzarskich, które odbędą się w salonie KOŁO w Modlniczce w sobotę o godzinie 11. Z racji pokrycia się godzinowego z wykładem Zuzanny Skalskiej nie będziemy w nich uczestniczyć.

- niedziela upłynie dla nas pod hasłem targów i wczesnej pobudki aby wszystko dla Was przygotować natomiast w budynku KSA przy Zamoyskiego odbędzie się kilka wykładów; najciekawszy z nich to trwający od 11.15 do 12.00 to "Jak zmieniają się zachowania zakupowe klientów, a wraz z nimi visual merchandising sklepów i centrów handlowych" prowadzony przez Jerzego Osika z Promedia. 


(przygotowania w toku! ;))

Targi trwają od 11 do 19. Nasze stanowisko znajdziecie przy barze w Starej Zajezdni; zapraszamy do oglądania, rozmowy i inspiracji :) Mamy nadzieję, że zdążymy ze wszystkim- trzymajcie kciuki!

Artur i Ola

5 komentarzy:

 1. Trzymam kciuki trzymam. Mam nadzieję że wszystko pójdzie zgodnie z planem a może nawet i lepiej :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękujemy :) też mamy taką nadzieję a na targach na pewno się spotkamy :)

   Usuń
  2. Powodzenia!:)

   Czy mogę dodać Was do katalogu top blogów wnętrzarskich - http://dekordia.pl/najlepsze_blogi/?

   Usuń
 2. Obecnie studiuję na ISP na 4roku, za każdym razem nas namawiają na taki event, ale mimo wszystko uważam, że tego typu wys=darzenia lepsze są w Kielcach np. OFF Fashion, albo wystawy w Instytucie Designu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Krakowie to największe tego typu wydarzenie, które działa na tak wielu płaszczyznach: interakcja młodych twórców z "rekinami" branży, możliwość zdobycia praktycznej wiedzy, a podczas samych targów bezpośrednia relacja klient-projektant ;) Wydarzeń jest niewątpliwie coraz więcej i oby ta tendencja się utrzymywała.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...