sobota, 23 maja 2015

Interiors: London+Dixon


W Londynie kilku szczęśliwców może nabyć unikalne mieszkanie w południowo-wschodniej części miasta nad samą Tamizą. Rodzina pięciu budynków wykończona kamieniem i szkłem oferuje ciekawe mieszkania w formie penthouse czy strych a cześć z nich to projekt samego Toma Dixona i jego studia!


 Lofty charakteryzują się podwójną wysokością pomieszczeń mieszkalnych i roztacza się z nich piękny widok na miasto. Co specyficzne dla tego typu mieszkań to duże tarasy, których i tutaj nie zabrakło. Wszędzie czuć charakterystyczny dla Dixona styl. Soczyste kolory bardzo ciekawie ożywiają wnętrza a szkła z refleksem a'la bańka mydlana wprowadzają nutkę nonszalancji. Zwróćcie uwagę na miedziane elementy bardzo kojarzone z projektantem. Wybijają się szczególnie w kuchni na tle absyntowej zieleni.

W łazienkach użyto płytki w typowym dla Londynu kształcie. Jej powierzchnię glazurowano i nadano specjalny refleks. Również do kabin prysznicowych użyto oryginalnego, dichroicznego szkła.


 My zamieszkalibyśmy w takim apartamencie bez chwili wahania! Jesteśmy ciekawi ich cen; podejrzewamy, że do tego momentu możemy podziwiać te wyjątkowe i oryginalnie skomponowane mieszkania, w końcu to nic nie kosztuje ;)

1 komentarz:

  1. Bardzo fajne, ciekawe zestawienie kolorów :) Apartament bardzo nowoczesny, ale ze smakiem :). Szkoda tylko, że pewnie cena już tak smaczna nie jest..

    http://saveyourself-kt.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...