sobota, 30 maja 2015

Interiors: Dekoratio
Realizacja węgierskiego biura stworzonego dla firmy Dekoratio od razu wpadła nam w oko. Lubimy niesztampowe rozwiązania i wprowadzanie do wnętrza mocnych kolorów. Publikując takie wnętrza staramy się Was z barwami oswoić. Powiedzmy, że to nasza mała "misja"- w dużym cudzysłowie ;).
Prezentowane dzisiaj biuro jest doskonałym przykładem, że dobrze urządzone pomieszczeniawizytówką firmy oraz wpływają na jej postrzeganie przez potencjalnych klientów. Są też świetną okazją do zaprezentowania swoich upodobań czy stylistyki samego brandu. Celem było stworzenie wnętrza kreatywnego, stymulującego oraz służącego również jako showroom do wystroju wnętrz i dekoracji.Podziały pomieszczenia również zasługują na bliższe przyjrzenie się. Linie, które przecinają wnętrza mają kąt z litery "K" z loga firmy Dekoratio. Ich głównym zadaniem jest pocięcie pomieszczeń na dwie odrębne strefy: białą i industrialną ale w nieco odmienny sposób.We wnętrzu znajdziemy kilka bardzo ciekawych elementów, które w bezpośredni sposób odnoszą się do projektowania. Mamy tutaj okrągły stół nawiązujący do palety Pantone. Ukłon projektantów skierowany jest również w stronę bohaterów Disneya czy komiksów Marvella za pomocą kolorowych grafik. W każdym pokoju mamy akcent, którego obecność jest podkreśleniem silnej roli komiksu w rozwoju sztuki POP i samej reklamy.

Biuro jest ciekawie zaaranżowane i możemy odkryć w nim kilka zaskakujących elementów. Zabawny akcent w formie przesuwnych drzwi i zmieniającego się "hasła" BETTER -> BEER" przypadł nam zdecydowanie najbardziej do gustu. Całość jest urządzona ze smakiem, graficznym zacięciem i świetnie odzwierciedla brand dla którego biuro powstało. Jakie jest Wasze zdanie?


2 komentarze:

  1. Believe in beer/better - no mistrzostwo! Mój mąż może w końcu zgodzi się teraz na remont :D

    OdpowiedzUsuń
  2. genialne wnętrze, aż chciałoby się w takim pracować!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...