niedziela, 22 marca 2015

Inspirations: Hexagonal wall

Ten kształt na prawdę szaleje ostatnio w świecie designu! Coraz więcej przedmiotów zyskuje ten sześciokątny kształt a niektóre formy, szczególnie drewniane, zachwycają swoim wzornictwem. Dzisiaj nie drewno ale te ścienne płytki przykuły naszą uwagę i nie chcą opuścić naszej głowy.


Kolekcja "Edgy" zaprojektowana została dla firmy KAZA Concrete przez Polkę Patrycję Domańską (na co dzień tworzącą w Wiedniu) oraz Tanję Lightfoot. Płytki wykonano ze specjalnej struktury przypominającej beton. Ich niecodzienne kształty na ścianie tworzą bardzo ciekawe formy. Powierzchnie można pokryć nimi częściowo lub całkowicie. Możemy je dowolnie mieszać i komponować (np. gładkie lub pościnane lub mix). Różnica w dotyku pozwala użytkownikowi tworzyć wiele wzorów, dających elastyczność i indywidualność, jak również daje szeroki zakres zastosowań: od dekoracyjnych powierzchni, systemów naprowadzania, a nawet integrację tożsamości korporacyjnej!


 (w tej palecie kolorów każdy znajdzie coś dla siebie)
Forma jest niezwykle ciekawa a szeroki wybór kolorów i wzorów daje nam pole do popisu. Z tych elementów możemy tworzyć wymyślne kompozycje, loga, napisy czy tła. Bardzo nam się to podoba i prosimy o więcej takich projektów.

http://www.patrycjadomanska.com/index.php?/info/about/
http://www.kazaconcrete.com/

1 komentarz:

  1. Rewelacyjne! Cudowna forma i kolorystyka. Jestem zauroczona :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...