piątek, 17 lipca 2015

Event: Zaprojektuj się z Zaprojektowanymi!


W zeszłym roku to wydarzenie debiutowało a w tym widać wyraźnie jak rośnie w siłę. Pierwsza edycja "Zaprojektowanych" pokazała jak mocno wzrasta świadomość i jak ważne na przestrzeni roku są tego typu spotkania. Możemy podczas nich uczestniczyć w ciekawych panelach dyskusyjnych, wykładach, warsztatach i targach (odbywających się w Starej Zajezdni), te ostatnie są swego rodzaju kropką nad i całego weekendu.
Tegoroczne wydarzenie będzie trwało od 6 do 8 listopada i na dzień dzisiejszy potwierdzone zostały znakomite nazwiska ze środowiska projektowania m.in. Zuzanna Skalska, Władysław Pluta czy Drew Plunkett.

Cieszymy się niezwykle, że Krakowskie Szkoły Artystyczne ciągle szukają coraz nowszych alternatyw i sposobów na promocję nie tylko siebie, jako instytucji, ale i absolwentów i ich autorskich pracowni czy marek.Zaprojektowani to nowe wydarzenie na kulturalnej mapie Krakowa, a pierwsza edycja pokazała, że posiada wielki potencjał. Krakowskie Spotkania z Dizajnem mają promować młodych polskich projektantów i architektów wnętrz. Chcemy też stworzyć platformę wymiany myśli oraz stworzyć okazję do spotkania młodych kreatywnych z biznesemmówi dr Jerzy Gaweł, dyrektor Krakowskich Szkół Artystycznych oraz Szkoły Wnętrz i Przestrzeni, które są głównym organizatorem oraz inicjatorem Zaprojektowanych. Współorganizatorami wydarzenia są prestiżowy partnerzy – Prodesigne i Koło, a także portal MyHome.pl.


Podczas poprzedniej edycji nasza przygoda z blogowaniem dopiero kiełkowała a właśnie podczas Zaprojektowanych utwierdziliśmy się w przekonaniu, że warto robić "coś". W tym roku będziemy podczas wydarzenia bardzo aktywni ale o tym poinformujemy Was bliżej listopada. Nie możemy doczekać się jesieni i do zobaczenia :)

po szczegóły zapraszamy Was na: http://www.zaprojektowani.com.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...