wtorek, 2 czerwca 2015

Event: Warsztaty Praktycznego Projektowania

(każda grupa dostała swoją własną przestrzeń do zagospodarowania)

Ostatnio coraz częściej mamy okazję uczestniczyć w ciekawych wydarzeniach, które nie tylko integrują środowisko projektantów i architektów wnętrz ale również niosą ze sobą mocną wartość merytoryczną. Tak też było w ostatni weekend gdy Arch/tecture uczestniczyło w Warsztatach Praktycznego Projektowania organizowanych przez Olę i Piotra Barczak oraz Marię z Proste Wnętrze. 

Dzień pierwszy minął pod znakiem prezentacji nowości od firmy Duravit. Masa nowych rozwiązań, które w ciekawy sposób opisywały nam Panie  Elżbieta Pękala i Edyta Skwarciak. 
Delikatne, opływowe kształty ich ceramiki stanowią bardzo oryginalne dopełnienie naszych łazienek. To co zrobiło wrażenie to nowe brodziki z zabudowanym odpływem czy nowoczesne wanny z zintegrowanym nagłośnieniem i ciekawym efektem świetlnym. Wszystko zmierzało do jednego: pierwszego praktycznego zadania! Okazało się nim stworzenie pokoju kąpielowego dla celebryty. Praca w grupach wszystkich bardzo "rozruszała" i pozwoliła rozwinąć skrzydła na następne etapy warsztatów. 

(a oto nasi klienci!)

 (organizatorki również aktywnie uczestniczyły w warsztatach)

 Drugi dzień to prezentacje firmy Barlinek i Resopal. Musimy przyznać, że nowości jest bardzo dużo i żeby być z nimi na bieżąco takie szkolenia są potrzebne. Słuchaliśmy każdej prezentacji ze sporą uwagą a w naszej głowie rodziły się nowe pomysły na interesujące aranżacje ;). Następnie szybkie dokończenie zadania z dnia poprzedniego oraz tworzenie moodboardów. (moodboard mojej grupy przygotowany dla Pani Gadżet)

Na koniec Sebastian Kafarski i Adrian Schab opowiedzieli nam trochę o firmie reprezentowanej przez nich firmie Resopal i ich okleinach. Całe warsztaty minęły w miłej, inspirującej atmosferze. Serdecznie polecamy wszystkim uczestnictwo w tych wydarzeniach, które organizowane są cyklicznie. My na pewno się jeszcze na nich pojawimy! 

więcej szczegółów: http://www.collageblog.pl/warsztaty

 (moodboard grupy Oli, która podkradła nam Martynę Wojciechowską ;) )

(klejenie produktów firmy Resopal i wnikliwe analizy wszystkich uczestników, którzy skrobali okleiny kluczami)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...