piątek, 27 marca 2015

Design: Bend Goods in the middle of desert!


Studio Bend Goods, działające w LA od 6 lat, postanowiło wydać nietypowy katalog swoich produktów. Specjaliści firmy spędzili wiele godzin nad opracowaniem pomysłu, który odzwierciedliłby ich produkty w ciekawy sposób. Celem było pokazanie ich krzeseł nie tylko jako wygodnych i atrakcyjnych tworów, ale opowiedzenie ich historii w nietypowym kontekście. Postanowiono skierować kroki ekipy w stronę Catalina Island, gdzie spędziła sporo czasu fotografując swoje produkty. Następnie zainspirowali się pięknymi krajobrazami Joshua Tree. Efekt? Jest świetny! Obejrzyjcie część fotografii:
"Mamy nadzieję, że to zainspiruje Cię do odbycia przygody i robienia wielkich rzeczy oraz tworzenia niesamowitych przestrzeni. Faktem jest, że każdy z nas jest w swojej własnej, wielkiej podróży; my jesteśmy tutaj tylko po to aby nadać jej nowy kształt"- czytamy we wstępie do katalogu firmy.


Fotografia produktu to ciekawa działka. Pomysłów jest tak wiele a ten zainspirował nas bardzo. Być może wkrótce zobaczycie małą sesję produktów w nietypowych dla siebie miejscach. Macie jakieś konkretne życzenia? :)
A poza tym produkty Bend Goods są świetne, szczególnie ich kolory!

http://www.bendgoods.com/

Na naszym Pintereście przygotowaliśmy kolorową galerię w klimacie powyższej sesji :)

https://www.pinterest.com/archtecture/colorful/

2 komentarze:

  1. Rewelacja! Kto powiedział, że produkt musi być fotografowany na nudnym, jednolitym tle?
    Super sprawa :)

    OdpowiedzUsuń
  2. I krzesła i zdjecia piękne. Bardzo dobry pomysł na zdjęcia do katalogu, takie " nieoczywiste" przedstawienie produktu. Jestem pod wrażeniem:)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...