sobota, 7 marca 2015

Interiors: Perfectly composed

(świetnie dobrane kolory i wzory)"Wnętrza, którymi się zajmujemy dostosowujemy do użytkownika funkcjonalnie i estetycznie. 

 Projektowanie zaczynamy od poznania potrzeb (tak... również tych nietypowych) i przełożenia ich na kilka propozycji układów funkcjonalnych. Następnie pracujemy nad spójną estetyką realizowaną w porozumieniu z Inwestorem, aż do całkowitej satysfakcji..."


(i ściana od razu żyje własnym życiem)
 Kolektyw projektowy współtworzony przez młodych śląskich architektów: Józek Madej, Katarzyna Sąsiadek i Weronika Kiersztejn.
 Forma kolektywu jest naszą odpowiedzią na aktualną sytuację rynku projektowego. Nie ograniczamy się do projektowania architektury, 

bo nie pozwala nam na to nasza ciekawość i pasje. Dlatego w projektach integrujemy architekturę, wzornictwo, grafikę, socjologię przestrzeni 

i kreowanie wizerunku pod kątem danego inwestora czy tematu. 
Tak interdyscyplinarny charakter daje możliwość zapewnienia klientom kompleksowej usługi: od architektury, budowania identyfikacji po koordynację i wdrożenie.(prosta czarna łazienka; jej charakter podkreśla ciekawa mozaika)

 Nas szczególnie zachwycił ten konkretny projekt mieszkania. Nie zwykle śmiałe połączenia graficzne i soczyste kolory ożywiają wnętrze i nadają mu świeżości. Każdy detal składa się na całość; widać, że projekt jest spójny. Znajdziecie też tutaj sporo pomysłów o których już wcześniej pisaliśmy dlatego chcieliśmy pokazać akurat tę aranżację. Lubimy takie wnętrza- z jednej strony proste i oszczędne w formie ale bogate w ciekawe wzory i kolory. 


Autorzy: musk collective design
Lokalizacja: Katowice, Bażantowo
Inwestor: prywatny
Realizacja: maj – lipiec 2014
Zdjęcia: A. Cieplik
Wspołpraca: Stereodesign, Gismo Creative

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...