poniedziałek, 11 sierpnia 2014

Projektowanie wnętrz- mieszkanie I

Do zaprojektowania dostałem mieszkanie na nowo powstałym osiedlu w Krakowie o powierzchni 37 m2. Wyzwaniem było aby na tak małej powierzchni pomieścić kuchnię z jadalnią, salon, sypialnię, korytarz i łazienkę. Powstało mieszkanie kompaktowe.
 Duży pokój połączony z aneksem kuchennym jest dobrze oświetlony przez trzy okna. Tutaj zagospodarowano przestrzeń dzienną ze swobodnie wydzieloną sypialnią. Wersje przegrody są dwie- oddzielenie sypialni ażurowym regałem lub przesuwnymi panelami zasłonowymi. Na ścianie pomiędzy oknami umieściłem fototapetę ze zdjęciem inwestorki.
 W przedpokoju zaplanowałem dużą szafę z przesuwnymi frontami która pomieści wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Dwa duże lustra powiększą przestrzeń. Ściana przy wejściu zostanie pomalowana na nieco ciemniejszy kolor aby całość była spójna kolorystycznie.
 Łazienka to klasyka- połączenie płytek o delikatnie złamanym białym kolorze z tymi w odcieniu mocca. Akcentem jest mozaika na ścianie i półka z suchej zabudowy za wanną która przykuwa uwagę zaraz po wejściu do pomieszczenia.
Obecnie trwa etap wykańczania mieszkania, jak się okazuje wiele rzeczy (większych czy mniejszych) musiało zostać zmienionych. Już wkrótce zdjęcia z "placu budowy" :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...