piątek, 11 marca 2016

Interiors: Napij się soku!Są takie wnętrza, które Arch/tecture kocha od pierwszego wejrzenia. Tym razem było podobnie, bo lokal w Toronto nie dość, że urzeka swoją prostotą to jednocześnie jest mobilny. Dzięki specjalnej, przemyślanej konstrukcji lokalizacja obiektu może zostać zmieniona bez konieczności burzenia czy utylizacji odpadów. The Grow Op zlokalizowane jest w biznesowej dzielnicy miasta, i z pewnością cieszy się dużym zainteresowaniem.
Bardzo ciekawy zabieg, mający na celu powiększenie przestrzeni, wykorzystano w rogach lokalu. Witryny eksponujące roślinność świetnie odbijają światło i tworzą wyjątkowy efekt wizualny. W ich konstrukcję wkomponowano neonowe logo lokalu, które dzięki powieleniu tworzy dodatkową przestrzeń. Nowoczesne oświetlenie i naturalne, cedrowe drewno komponują się idealnie pozwalając poczuć surowość natury w centrum wielkiego miasta.

Białe kafelki przy "barze" są praktyczne w utrzymaniu, dodają surowości, a przede wszystkim tworzą świetne tło dla reszty wyposażenia. Wszechobecna roślinność idealnie nawiązuję do klimatu i "misji" miejsca, które ma nas odżywić i dodać powera w ciągu dnia. Nie idźmy w kawę (albo ją ograniczmy, mh, łatwo powiedzieć :D), a korzystajmy ze wspaniałych właściwości owoców i warzyw. To ważne szczególnie w codziennym biegu. Może taki lokal wkrótce powstanie w Krakowie...

Artur

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...