sobota, 26 marca 2016

Advice: Wiosenne czasoumilacze!W tym roku bardziej niż zwykle oczekujemy wiosny. Ten czas, gdy wszystko budzi się do  życia kojarzy się nam z beztroską, wiosennymi zmianami, snuciem wakacyjnych planów... rozmarzyliśmy się, aż za bardzo. Skoro wiosna w pogodzie jeszcze nie jest pewna samej siebie, możemy pomóc jej wrócić w inny sposób. Bardzo lubimy otaczać się ładnymi przedmiotami, które pomagają przeżyć ciężki dzień. Czasami nawet tak drobny szczegół jak ulubiona poduszka czy kubek dają wytchnienie i pomagają się zrelaksować.(angielskie filiżanki z motywem owocowym: 98 zł, 74 zł, 54 zł (cena w zależności do rozmiaru))

Najlepszy relaks wg Arch/tecture? Kubek ulubionej herbaty podany w eleganckiej porcelanie, najlepiej takiej, która przywołuje upragnioną wiosnę! Obejrzyjcie naszą sesję, którą wykonaliśmy dzięki uprzejmości sieci sklepów "Czas na herbatę". Eleganckie, oryginalne nakrycie wiosennego stołu pozwoli Wam na chwile wytchnienia i nim się obejrzycie przyjdzie wiosna, ta właściwa :).(kubki z zaparzaczem, 48 zł)


(kolorowe kubeczki, 26 zł)

Czujecie już ten klimat? Skoro tak to biegiem do sklepu; tam czekają na Was wszystkie te piękne rzeczy. Nie zapomnijcie wybrać dla siebie ulubionej herbaty, która doda Wam energii od samego rana lub pomoże zrelaksować się przy interesującej lekturze!

Ola i Artur

2 komentarze:

  1. uwielbiam porcelanę, filiżanki w poziomki wpadły mi w oko, świetne są :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...